Duşakabin Rulmanları | Duşakabin Duş Kabinleri Cam Duşakabinler Duşakabin Rulmanları | Duşakabin Duş Kabinleri Cam Duşakabinler

Duşakabin Taşıyıcı Sistemler ”Tekerlek”

Duşakabin Taşıyıcı Sistemler ”Tekerlek”

Duşakabin Taşıyıcı Sistemler ”Tekerlek”

Cam duşakabinlerin kanat camlarını taşıyan parlak metal donanımlar. Duşakabin tekerlekleri, serisine göre farklılık göstermekle beraber mevcut resim de gördüğünüz taşıyıcı tekerlekleri ÇAMLICA® cam-duşakabin Firmamızın geliştirdiği Creative serisinin duş tekerlekleri. Bu sistemde camlar yine 8 mm temperli cam olarak gelmekle beraber, taşıyıcı rol üstlenen üstten askı duş tekerlekleri de  yine serisine has parlak kromajlı metal malzemeden üretilmektedir. Ürün geliştirmede  kullanılan risk yönetimi ve güvenlik çemberi oluşturulmalı, test sonuçları çerçevesinde üretime geçilmelidir.

bosluk
duş kabinleri Son Yazılar FriendFeed

Referans & Uygulamalar

Çağdaş banyo temaları ile sorunsuz uyum sağlayan muhteşem ve zarif duşakabin çeşitleri burada. Duş kabini 'nin dizaynını, dinlenme bölümünün tasarımını bozmadan özel bir köşeye hoş bir şekilde saklayabilirsiniz.

RSS Cam Duşakabin

  • Modern Duþ Kabin Üniteleri
    Çaðdaþ banyo temalarý ile sorunsuz uyum saðlayan muhteþem ve zarif duþakabin (http://www.camdusakabin.org/) çeþitleri burada. Duþ kabini 'nin dizaynýný, dinlenme bölümünün tasarýmýný bozmadan özel bir köþeye hoþ bir þekilde saklayabilirsiniz.