Cam Duşakabin Temizliği Cam Duşakabin Nasıl Temizlenir
Duşakabinlerde kullanılan camlar yüksek güvenlikli temperli camlardan ugulanmaktadır. Duş camlarında zaman içerisinde, bölgelerin sudaki kireç yoğunluğuna bağlı olarak lekelenmeler oluşabilmektedir.
Camın genel yapısını mikroskobik küçük aletlerle incelediğinizde, cam yüzeylerinde küçük kılcal damarlar gibi kanallar olduğunu görürsünüz.

Bu kanallara, kireç, leke vs. gibi harici maddeler zaman içerisinde nüfuz ederek, camda belirgin halde kirlenmelere yol açmaktadır. Ve hiçbir kimyasal çözücü madde de bu kirlenmeleri yok edememektedir.

Özellikle şeffaf duş kabini camlarında yoğun olarak görülmekle birlikte, kumlama desenli camların şeffaf bölgelerinde de kısmi olarak görülebilmektedir.

dusakabin cami nasil temizlenir
Bu lekelenmelerin önüne geçebilmek için duş camlarını, kullanımdan önce ”clear shield” Yüzey Koruma uygulaması yapılması gerekmektedir.
Satış Danışmanımızdan konuyla alakalı bilgi alabilir, ya da ürünü satın aldığınız ya da alacağınız firmadan konuyla alakalı teknik destek isteyiniz.

Cam Duşakabin Nasıl Temizlenir konulu makale . duşakabin camları nasıl temizlenir.duşakabin cam temizliği, yüzey koruma uygulamaları