14 Nis 2013
Nisan 14, 2013

Cam Kabin Modelleri

1 Yorum

CAM KABİNLER
Cam Kabinler, 4 – 5 – 6 – 8 ve 10 mm olmak üzere farklı model ve desen seçenekleriyle, tüketiciye kullanım kolaylığı yanında, farklı fiyat ve ürün çeşitlilik bakımından alternatifler sunmaktadır. Duş kabinleri nde uygulanan camların kullanıcının güvenliği bakımından, kesinlikle kenar rodajlı ve temperli olması gerekmektedir.
Cam kabinler deki camların milimetrik kalınlıkları, ( h= ) Yüksekik değeri ve eni metraj olarak metrekare ( ) cinsinden hesaplanmalı ve uygulanacak model buna göre belirlenmelidir.

cam kabin

Cam kabinler in kanat ya da hareketli panellerinin mesafe aralıkları rulman, (teker) ya da kullanılacak modele göre değşiklik gösterebilen menteşelerin, taşıma kapasiteleri hesaplanmalı, uygulanacak aksesuarların kanat camı ya da hareketli panellerin ölçülendirilmesinde, camın merkez ağırlığının alınabileceği yerde konumlandırılmalıdır. Cam kabinler de kullanılan aksesuarlar ürünün uzun ömürlü olması yanında önemli rol oynamaktadır. Niteliksiz cam kabin aksesuarları ürünün, normal kullanım ömründen daha erken arızalanmasına sebebiyet vereceğinden, hem bütçenize, hem de ülke ekonomisine açacağı zararlar bilinmelidir. Kaliteli akseuar kullanımında gerekli olan bölgelerin metal parçalarla desteklenmesi, üründe erken yıpranmayı önleyeceğinden, haliyle kullanım ömrü de daha uzun olacaktır. Ayrıca cam kabinlerin montajını, ehil ya da ehliyetli ustalarayaptırmalı veyahutta satıcı firmanın bölgeye servis imkanının olup olmadığının öğrenilmesi ürün satın alırken doğru kararı vermenizde önemli rol oynayacaktır.

Cam Kabin Modelleri ÇAMLICA® cam-duşakabin Creative Serisi  İNNOVATİVE DESİGN 

Bir Yorum | Cam Kabin Modelleri
  1. Çerçevesiz cam duş kapıları harika görünüyor olsa da, onlar herkes için kullanışlı değildir. Banyonuzun boyutları ve temasına bağlı olarak, cam duş kapıları çok iyi bir çözüm olabilir. Kullanım kolaylığı olan, çok yönlü ve özel tasarımlı sürgülü cam duş kapıları, tasarruf isteyen küçük banyolar için idealdir.
    http://www.camdusakabin.org/


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir