23 Ara 2013
Aralık 23, 2013

Camlı Duşakabin Örnekleri

3 Yorum

Duş Kabin Sistemleri Modern Duşakabinler
Kendine has farklı mimarisiyle konsept banyoların doku taşları, huzur veren şeffaflığı güven veren donanımlarıyla Creative serisi Duş Kabini Sistemleri, Kişiye özel ürün tasarımı isteğe bağlı desen modellemesiyle mimar iç mimar ve dekorasyon firmalarının ilham kaynağı.

Modern mimarinin gelişmiş yüzü.
cam kabini
Granit Duş Teknesi & Cam Kabin

Daha çok İki duvar arası dar alanlarda uygulanabilen granit tekne uygulamaları, banyo nuzun formuna uygun olarak tasarlanıp hazırlanmakta, su giderine müdahale edilebilmek için aynı model granit kapak (ön panel) ile ön kısmı kapatılmaktadır. Tekne formatındaki granit zemin, galvaniz destekli sac ayaklar ile desteklenmekte ve yine akrilik duş tekneleri nde olduğu gibi ayakları ayarlanabilmektedir. Duş teknesi üzerine uyguladığımız parlak krom alaşımlı aksesuar donanımlarıyla çalıştığımız Creative Seri Cam kabin ise sürgülü sistem 8 mm şeffaf güvenli temper camlar, kir leke ve su kireçlenmelerine karşın yüzey koruma uygulamasıyla korunmaktadır.
gömme_kulplu_dus_kabini_cam
Bostancı Gösteri Merkezi yakınındaki bir evin iç dekorasyon ve tadilat kısmını üstlenen iç mimar & tasarımcı Serkan Yanyer, dekore ettiği konutlarda iç mekanın rahat ve işlevsel olması yönünde, farklı ürünler kullanmış. Gireceğiniz evin kapısından tutun da salon antre, mutfak yatak odası ve banyo bölümlerinde herşey bir ahenk içerisinde. Işıklandırmadan tutun da,  renk uyumuna, herşey sade zarif ve bir o kadar da zengin.
dus_kabini_gomme_kulp
Flat, Monoblok veya Ayaklı ön panelli akrilik duş tekne üzrine kurulan şeffaf cam dusakabinler, modern görünümleriyle banyo dekorunuza uyumlu renk tonlarında çalışılabilinmektedir.
Flat duş teknesi grubu, banyo zemini uygulanacak tekne modeline göre kesilerek düşük zemin elde edilmekte, oluşan boşluğa kum serilerek flat teknenin montajı gerçekleştirilmektedir.
luks_dusakabinler
8 Mm Sürgülü Sistem Duş Kabini
2014 Model Yeni seri sürgülü duş sistemleri cam duşakabin serisi 8 mm temperli cam , alüminyum profil yerine tüm aksesuar donanımlarında parlak pirinçten elementler. Kişiye özgü konsept banyoların mimarı vazgeçilmezi. Ölçüye özel üretimle, kendinizi özgür kılın.
3 Yorum | Camlı Duşakabin Örnekleri
  1. katolog ve fiyat listesi rica ediyorum

    cam duşakabinlerle ilgileniyorum

    iyi çalışmalar

  2. Merhaba duş kabin camı yükseklikleri standart ölçüler mi ?
    Ya da isteğe bağlı özel ölçülendir me yapıyormusunuz


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir