18 Eyl 2013
Eylül 18, 2013

Çamlıca Creative | Duş Çözümleri

4 Yorum

Çamlıca Creative® | Duş Çözümleri

Creative Seri S-1x Modeli 8 mm Sürgülü Sistem Duş Kabini Modeli Uygulama Detayları.

Abdullah Görünür Beyefendinin isteği doğrultusunda çalıştığımız, 8 mm Creative Seri 2 sabit ortadan bir kanatlı sürgülü sistem.. Sol kolda lavabo ve dolap çıkıntısı bulunduğundan kısa bir sabit cam peneli kullandık. Esasında duş kabinimizdeki sistem bu camdan sonra çalışıyor.

dus_kabini_gomme_kulp . . .   gömme_kulplu_dus_kabini_cam

Kalan kısmı ikiye bölerek sağ tarafta klozet olması sebebiyle sabit cam ortada da hareketli kanat camımızı kullandık. Haliyle istediğmiz noktadan ve en kullanışlı şekilde duş alanına giriş imkanı yarattık.creative_seri_cam_dusakabin
ÇAMLICA CREATİVE® etkin çözümler sunar.

Tamamen kişiye ve ölçüye özel tasarladığımız duş üniteleri sağlamlık ve güvenlik çerçevesinde diğerlerinden kıyasla hissedilir derecede sade ve özgüvenli.

Su izalasyon hususunda sıkıntı yaşamayacağınız sistem, % 100 su sızdırmazlık sağlıyor.

Sağlık yönünden daha az silikon daha az plastik aksam ve Clear Shield yüzey koruma uygulamalarıyla hijyenik olduğu kadar işlevselde.

Bilyalı hareketli sistem aparatları kanat hareketindeki kolaylığı, dar ya da giriş imkanı kısıtlı alanlarda gömme kulp (resimdeki kulp modeli) kullanılabilme özelliğiyle başka söze gerek bırakmıyor.

Biz sadece satmıyoruz.

Tasarlıyoruz.. ve Uyguluyoruz.

Aynası işidir kişinin lafa bakılmaz..

4 Yorum | Çamlıca Creative | Duş Çözümleri
 1. Ahmet Ayvacı | saat 19:35 Cevapla

  Merhaba
  Bu sayfada bulunan çalışmanın fiyatını öğrenmek istiyorum. Bizim banyo da aynı bu şekildedir. S-1 x modeli.

 2. Dilek Yıldız | saat 16:44 Cevapla

  Merhaba,
  Biz banyodaki duş teknesini çıkarıp görseldeki gibi ıslak zemini kullanmak istiyoruz. Sadece duşakabini yenileyeceğiz. Fayansların alt kata su geçirmemesini nasıl sağlayacağız? Siz bu izolasyonu da yapıyor musunuz?

  • Hoşgeldiniz Sayın Yıldız,
   Duş havuzu olacak bölüm kırılarak alt yapı çalışması yapılmalıdır. Seramik ya da karoların altına su sızdırmazlık malzemesi kullanılmalı izolasyon yapılarak suyun gidiş yönüne doğru meyil verilmelidir. Ziyadesinde geniş ve uzun süzgeç kullanılarak suyun tahliyesi kolaylaştırılmalıdır.
   Selamlar.


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir