06 Haz 2014
Haziran 6, 2014

Creative Serisi C-4 Modeli

4 Yorum

Creative Serisi C-4 Modeli

ÇAMLICA® cam – duşakabin [İNNOVATİVE DESİGN] Creative Duş serisinin C-4 tasarımlı ürünüyle standartları aşın. Banyonuza yer açın.  Sade zarif görünümü batarya parlağı ürün aksesuar donanımlarıyla şıklık ve zerafetinizi tamamlarken 8 mm şeffaf ve saydam temperli güvenlik camları iç huzurunuzu, clear shield modülü hijyen ve bakteri oluşumunu önler. Sizin ve sediklerinizin sıhhatle kullanmanızı sağlar.dus_tasarimlari

 

Özel tasarım duş kabinleriyle banyo dekorunuzu bozmadan hijyen ve güvenin farkına varacaksınız. Metal donanımlı sürgü rayı parlak kromajlı pirinç yan çıtalar ve yine aynı parlaklıkta tekerlek, stoper, klavuz, kulp,  cam sabitleyici gibi üründe kullanılan diğer donanımlar da hepsi aynı kalite ve nitelikte.

ÇAMLICA CAM KABİN TASARIMI

4 Yorum | Creative Serisi C-4 Modeli
  1. ergün izci | saat 17:57 Cevapla

    1.60 cm 1.10 cm 2 adet duş yaptırmak istiyorum cam kabin olarak fiyat almak istiyorum

    • Sayın İzci, uygulama yapılacak yerin basit bir krokisi varsa ölçüleriyle birlikte birkaç kare fotoğraf paylaşırsanız bizimle, size bu hususta teklif sunulacaktır. Selamlar.

  2. tuncay deniz abanoz | saat 23:42 Cevapla

    merhabalar 124x74cm lik bir duş bölmemiz var.bu bölmedeki duş teknesini kaldırıp orada zemine sifir bir banyo uygulamasına ve cam kabin uygulamasına gitmek istiyoruz.bu bilgiler dahilinde bir maliyet çıkarabilrmisiz.

    • Hoşgeldiniz Sayın Tuncay, Creative serisindeki ürün maliyet rakamları en cm = 10,00 Tl olarak hesaplanmaktadır. Yükseklik olarak 200 cm ye kadar çalışılabilinmektedir. Selamlar.


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir