Duş Teknesi Cam Duşakabin Uygulamaları

Flat, Monoblok veya Ayaklı ön panelli akrilik duş tekne üzrine kurulan şeffaf cam dusakabinler, modern görünümleriyle banyo dekorunuza uyumlu renk tonlarında çalışılabilinmektedir.
Flat duş teknesi grubu, banyo zemini uygulanacak tekne modeline göre kesilerek düşük zemin elde edilmekte, oluşan boşluğa kum serilerek flat teknenin montajı gerçekleştirilmektedir.

Mono blok duş teknesi grubu takribi yükseklik boyutları üretici firbalara göre değişkenlik gösterse de takribi h.7, h.10, h.15 gibi ara yükseklik ölçülerinde bulunabilmektedir. Diğer kenar ölçüleri normal tekne ebatları olabilen, her ölçüde üretimi mevcut olmaktadır.

dus teknesi kabini
Akrilik Duş Teknesi grubu, zeminin meyline göre ayakları ayarlanılabilinir, su gideri hortumunda herhangi bir tıkanma ya da duşteknesi alt bölgesi temizlenme durumu sözkonusu olduğunda, ön paneli çıkarılabilinir, yükseklik ölçü değerleri yine her firmaya göre değişkenlik göstermekle beraber, h.18, h,20, h.22, h.24, h.27 gibi farklı yükseklik ve iç derinliklerde bulabilmek mümkün.
Değişen ve gelişen bir dünyada, ürün gamı rekabet koşulları düzeyinde bazı firmalar geçmişe nazaran, standart ölçü değerleri haricinde, kısıtlı ya da geniş alanlar için tekne gruplarında, farklı ölçekteki duş teknelerini de bünyesine kazandırmış durumdalar.
Çamlıca Cam Duşakabin Sistemleri – İSTANBUL

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir