Çamlıca Creative;  Duşakabin | Yeniliklerin öncüsü Modern mimari dokuya uyum içerisinde tarzınızı yansıtan duş çözümleri.

Çerçevesiz cam duş kapıları harika görünüyor olsa da, onlar herkes için kullanışlı değildir. Banyonuzun boyutları ve temasına bağlı olarak, cam duş kapıları çok iyi bir çözüm olabilir. Kullanım kolaylığı olan, çok yönlü ve özel tasarımlı sürgülü cam duş kapıları, tasarruf isteyen küçük banyolar için idealdir. Cam duş kabinleri ‘nin çoğu, ortama yarı-minimalizm bir dokunuş getiriyor. Bazı fazlalıkları tamamen ortadan kaldırarak, dekoru daha minimalize edebilirsiniz. Göze hitap eden duş kabinleri modern stüdyo daireler ve küçük evlerde, kullanılabilir alan üzerinde tasarruf sağlar. Ayrıca camları temiz tutmak için endişelenmenize gerek yok.

cam duslar

Banyolara temperli olmayan camların montajı kazara camın kırılma durumu sözkonusu olduğunda derin yaralanmalara yolaçabilmektedir.  Tempersiz yani işlem görmemiş duş camları  güvenli sayılmamaktadır satışı ve montajı da yasal olarak yasaktır.
Sorumluluk sizde olsa bile.”

dusakabin_atolye