10 Haz 2013
Haziran 10, 2013

Duşakabin > Cam Kabin Modelleri

0 Yorum

Duşakabin > Cam Kabin Modelleri

ÇAMLICA® cam – duşakabin firması müşteri memnuniyeti kapsamında, firmaya ulaşan her ön görüşmeyi değerlendirmekte, zaman, fiyat ve kalite politikası çerçevesinde detaylı olarak cevaplamaktadır. İnsan odaklı yaklaşımıyla toplam Kaliteyi kendine prensip edinen firmamız, antibakteriyel ürünlerle temperli camlardan modern duş kabinleri üretmekte, sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmaktadır.

ÇAMLICA® ürünlerini, malzeme – montaj ve fabrika hatalarına karşı 3 yıl firma garantiyle desteklemektedir.

cam_dusakabin

ÇAMLICA® cam-duşakabin firması İstanbul merkezli üretim satış ve pazarlama alanında İstanbul’un ilçe ve mahalli bölgelerine servis hizmeti vermektedir.
Sektöründe öncü firmalar arasında lider bir kuruluş olarak, standart duş kabinleri yanı sıra, yedi farklı seride 105 farklı model, 90’ın üzerinde farklı desen modellemesiyle, katalog içeriğini her geçen gün zenginleştirmektedir.
Ölçüye özel ürtimle, konsept banyo mimarisine uygun çözümler sunabilen ÇAMLICA® cam – duşakabin firması, kalite politikasından ödün vermeden çalışan personeli, eğitimli teknik montaj kadrosuyla profesyonelliğini kurumsal anlamda kanıtlamaktadır.

Cam Kabin Modelleri, Cam Kabin Modelleri , Cam Kabin Modelleri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir