Köşe Duşakabin Model – Uygulaması

Creative seri K-2 Model uygulaması Libadiye İstanbul

8 mm güvenli temperli camlardan parlak kromajlı pirinç malzemelerle kullanım kolaylığı sunan K-2 Modeliyle  şeffaflık güvenlik ve görsel şölen birarada. Modern mimarinin en son örneği. Paslanmaz krom nikel şok duş sistemiyle takım ruhuna bürünen ürün Flat ya da monoblok tekne çalışmasıyla kendini şımarıtyor..

kose-dus-unitesi

Siz ne duruyorsunuz.. Çamlıca Creative Duş Üniteleri. Soğuk bir duşa hazır olun… 😉

3 Yorum | Köşe Duşakabin Model – Uygulaması
  1. Bünyesinde 7 ayrı seri arasında 105 farklı model barındıran ÇAMLICA® cam-duşakabin Sistemleri AR-GE çalışmaları sonlanan 2013 ilk çeyreğinde satışa çıkardığı 8 mm Creative serisiyle yeniliklerin öncüsü. Üründe kullanılan metal donanımların tamamı 316L paslanmaz (modele göre değişkenlik gösterebilmektedir.) ve pirinç malzemelerden oluşmaktadır. Yeni seri sürgü sistemi cam duşakabin serisi 8 mm temperli cam, tüm aksesuar donanımlarında parlak pirinçten elementler. Kişiye özgü konsept banyoların mimari vazgeçilmezi. Ölçüye özel üretimle, kendinizi özgür kılın.

  2. Çağdaş Banyolarda Sürgülü Duşakabin Kapıları
    Bir zamanlar duş kabini denildiğinde, aklımıza ilk gelen görüntü karanlık bir yer olduğuydu. Modern tasarım ve çağdaş konutlarda bu algı değişti. Şimdi evlerin duş kabinleri kaplıcalarınkine yakın, hatta lüks resort rakibi olabilecek nitelikte. Sürgülü duşakabin kapıları, şık ve modern banyolar için ideal olmasının yanı sıra birçok avantaj sağlar.
    http://www.camdusakabin.org/

  3. Yeni nesil banyoların vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan, hem sağladığı konfor, hem de banyolara kattığı estetik ile göz dolduran duş kabin çeşitleri, modern çağın getirdiği en güzel yeniliklerden bir tanesidir. Pek çok yönden artısı olan, kullanıldığı banyolara şıklık katan bu yapı malzemeleri, bu özelliklerin yanı sıra suyun banyonun her köşesine dağılmasını engelleyerek, yaratacağı korozyon ve küf üretiminin önüne geçerek hem hijyenik hem de fonksiyonel bir kullanım sağlar.


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir