10 Şub 2014
Şubat 10, 2014

Menteşeli Duşakabin 8 mm Serisi

3 Yorum

Menteşeli Duşakabin 8 mm Serisi

Kişiye özel ölçü çalışmasıyla konsept banyoların mimarı, ÇAMLICA® Cam Duş Kabini Sistemleri. Sol bölge sabit,  sağda yine küçük sabit cam penel ve cam cama bağlantı menteşe donanımlarıyla çalışan kapılı sistem duşakabin camı.

Menteşeli sistem uygulanacak duş yerlerinin gönye ve terazide olması ünitenin montajı ve sonrasında hatta kullanım aşamasında, ünitede oluşabilecek arızalanmaları ve hatta cam kırılmalarının dahi önüne geçilmesi hususunda  reaktif  bir önem taşır.

menteseli_sistem_dus_kabini

Teknesiz duş kabin ünitelerinin uygulama sırasında, camların zemin duvar seramik gibi meteryallarden teması   kesilmeli direk fayansların üzerine çıplak camlar uygulanmamalı.  Camların etrafı  kanallı şeffaf silikonize contalarla kapatılmalı sert zeminle teması kesilmelidir.  Uygulama yapılacak ünitede kullanılacak olan menteşelerin taşıma kapasitesi hesaplanmalı gerkirse fazla menteşe kullanılmalı..  Duş ünitesi montajlanmadan evvel zemin izolasyonu yapılmalı pis su gideri olarak geniş ızgaralar tercih edilmeli.

3 Yorum | Menteşeli Duşakabin 8 mm Serisi
  1. Onur Eryetiştiren | saat 00:13 Cevapla

    Merhaba,

    80 x 110 veya 80 x 120 sol bölge sabit sağda küçük sabit cam panel ve cam cama bağlantı menteşe donanımlarıyla çalışan kapılı sistem duşakabin cam fiyatınız nedir?

    • Hoşgeldiniz Sayın Onur, Bahsettiğiniz ölçeklerde ürün maliyeti 1,450 TL + kdv dir. Maliyet rakamları İstanbul içi nakliye montaj dahil olarak hesaplanmıştır. Bilginize.

  2. engin balta | saat 01:25 Cevapla

    Üsteki görünen iki tarafı camlı önden raylı cam kapı duş teknesiz,zemin ızalosyonu ve 50 cm lik uzun su gideri montaj dahil bir fiyat çıkarabilirmisiniz-ev ist/maltepe kolay gelsin…


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir