Cam Duşakabin Modelleri

Kişiye ve ölçüye özel uygulamalarla mimari ofis ve deorasyon firmalarının çözüm ortağı Çamlıca Cam Duşakabin Sistemleri Creative serisiyle göz dolduruyor. Üstten makaralı sürgülü sistem cam duşakabin, 6 – 8 mm temperli güvenlik camları ve serisine uygun parlak kromajlı paslanmaz ürün donanımlarıyla geliyor. Ünitenin alt kısmında tekerlek kullanılmamıştır. Kılavuz sistemiyle çözümlenerek oluşabilecek kir leke tortu vb. gibi olumsuz öneklerin önüne geçilmiştir. Ziyadesinde Creative seri duş ünitelerimiz Clear Shield cam yüzey koruyucu kimyasal uygulaması standart olarak gelmektedir.

krom paslanmaz dusakabin

Ki bu uygulama cam yüzeylerinde kireç lekelenmelerinin önüne geçerek ürününüzü 1 ila 1,5 yıl kadar ilk günkü haliyle muhafaza eder. Hijyen kuralları çerçevesinde Cam Duşakabin ürünlerinde Clear Shield Yüzey koruma uygulamalarını isteyiniz.

Yukarıdakiğ resim ve video çalışmamızda Creative s1 Serisi duş ünitesini incelemektesiniz. Konsept banyoların mimari Çamlıca Cam Duşakabin Sistemleri Özel uygulamalarda çözüm üretir.