Oval Duşakabin

Daha çok metrajı küçük ve özellikle dar banyolarda ya da ebeveyne duş odalarında tercih edilen bu model, ön kısmının kare ya da dikdörtgen duş kabinleri ne istinaden oval olması sebebiyle banyo alanında ve duş içerisinde kullanıcıların hareket kabiliyetini kolaylaştırma amacıyla rahat bir kullanım sağlar.

oval_dusakabin

Geniş banyo alanlarında ise, daha çok jakuzi ve küvet modellerinde görebildiğimiz oval duşakabinler, konsept banyo mimarilerinde de farklı seri ve niteliklerde üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

İnşaat mühendislerinin banyo planları genelde üç ya da dö

rt kişinin yaşadığı   standart bir konuttaki banyo duşakabin ölçüleri oval duşakabin ler için  80 x 80 – 90 x 90 – 100 x 100 ölçü aralıklarında olmaktadır.

Yapımında kullanılan malzeme, tasarım ve ebatlarına göre guruplara ayrılan ve pek çok tarz da üretilen duşakabin modelleri, her evin ve kişilerin ihtiyacına göre bir ürün çeşidi sağlar.

Oval,  tarzlarda imalatı yapılan ve bu şekilde her banyo tipine rahatlıkla uygulan bu ürünler alanlara özel tasarlanarak üretildiği gibi endüstriyel duş kabini olarak hazır bir şekilde de sahip olabilirsiniz

ÇAMLICA® cam-duşakabin  Bu Logonun altında Hizmet var.