22 Şub 2014
Şubat 22, 2014

Paslanmaz Duşakabin Çözümleri

5 Yorum

Paslanmaz Duşakabin Çözümleri

Creative Serisi Cam Duşlar: 30 x 10 paslanmaz sürgü lama diğer aksesuar donanımları, rulman, cam klavuzu, stoper, cam tutucu, kulp, cam sabitleyici  gibi ürünler de parlak kromajlı pirinç malzemeler kullanılmaktadır.

Bu uygulamada 2 duvar arası 110 cm ve 200 cm boy olarak çalışıldı. Maksimum giriş oluşturabilecek ürün gruplarından gömme kulp tercih ettik.

paslanmaz_dus_kabin zemin_dus_uygulama

Kapı model duş ünitelerinin uyumsuz olduğu dar ve kısıtlı banyo alanlarında sürgülü duşakabinler tercih sebebiniz olsun.

1 sabit 1 hareketli sürgülü sistem duş ünitelerinde minimum 110  cm maksimum 150 cm arasında ölçü aralıklarına uyumludur.

Zemin uygulamalarınızda isteğe göre 5 x 2 ya da 7 x3 lük mermer ya da banyo karolarınıza uymlu tonda granit uygulanabilinir.

Model duş teknesi ve küvet üzeri uygulamalar için de ideal bir kullanım sağlar.

5 Yorum | Paslanmaz Duşakabin Çözümleri
 1. özden bulut | saat 09:14 Cevapla

  merhaba,

  duş ve granit olarak yeri hazır olan banyo da sürgülü duş kabin seramik üstü olacak yani, ölçü 147cm nekadar tutar nakliye ve montaj dahil?

 2. gökhan zafer | saat 01:31 Cevapla

  140 cm 1 sabit 1 sürgülü flat tekne üzeri uygulama fiyatı ne kadar.
  2 duvar arası uygulama yapılacak.
  il dışı ORDU ya iş yapıyormusunuz. teşekkürler..

  • Ölçünüze uygun Creative s1 modeli ürün fiyatımız 1,400,00 TL. + Kdv dir. Şimdilik İstanbul dışına servis hizmetimiz yoktur. İl dışından gelen ürün taleplerini kargo yolu ile gönderebilmekteyiz. Konuyla ilgili ofis telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İyi Günler.


[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir